Technologie

Vytápění

Vytápění elektrickou karbonovou fólií CARBON HEATED, která je bezúdržbovým nízkonákladovým podlahovým topením za pořizovací cenu cca 50% ceny tepelného čerpadla vč. rozvodů podlahového topení. Tepelné čerpadlo s podlahovým vytápěním nebo na ústřední vytápění a tím i řešení vytápění budov do rekonstrukcí a to primárně značky ALPHA INOTEC nebo VIESSMANN. + fotky od těchto technologií (viz pouze příklad muj-ed.cz)

Rekuperace

Rekuperace, která zároveň topí nebo chladí a umí využít zpětnou vlhkost (tzv. entalpie) pro ještě komfortnější vzduch v obydlí a sníží i náklady na vytápění FUTURA L s CoolBrezee či VarioBreeze nebo ZHENDER a další + ilustrační fotky od těchto technologií (viz příklad muj-ed.cz)

Solární elektrárny

FVE na rodinné domy, bytové domy, komerční objekty, haly či provozovny. Vhodně zvolená fotovoltaika vám zajistí úsporu energií až 40% za rok. FVE pozemní instalace (louka, pole) a to také od projektu a inženýringu včetně vyřízení dotací a výběr dodavatele či prodej projektu realizačním subjektům.

Klimatizace

Chlazení či topení klimatizací je v určitých situacích vhodné pro použití i co se týká pořizovacích nákladů vs provozní náklady a to zejména u menších objektů jako jsou například i chaty. Nebo pro zvýšení komfortu v domácnosti, pokud si to náš klient přeje.

Chytrá domácnost – LOXONE

Chytrá domácnost je přece jen něco navíc, ale stojí za to si o ní něco zjistit a zamyslet se nad tím, protože dokáže věci, které Vás ani nenapadnou a na kterých zase oproti klasické instalaci ušetříte. |Včetně toho, že díky ní dokážeme sloučit ovládání domu a být ještě více efektivní v úsporách energií.

Plánujete stavět, hledáte technologie?

Potřebujete pomoct se stavebními povoleními, projektovovou dokumentací, vyřídit inženýring? Nechte starosti s projekty a komunikaci s úřady na odbornících, kteří vše vyřídí za vás.

Chci nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám

nebo nám zanechte svůj kontakt, brzy se Vám ozveme.

Sledujte nás na sítích: